Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Logo ke stažení
Logo download
download PDFKatalog 2019 - část 1
Catalogue 2019 - part 1
download PDF
katalog

Katalog 2019 - část 2
Catalogue 2019 - part 2
download PDF
katalog

Pódia, střechy, tribuny - 2019
Stage, roof, platform - 2019
download PDF

Mobilní pódiové systémy

Prospekt 2019
Prospectus 2019
download PDF

letak 2011

Facebook - Šiba

podium - tribuna

pojízdné pódium

vyprodej

Industriální nábytek


Podporujeme

jazz cernosice
Jazz Černošice

club kino
Club Kino Černošice


FOTOGALERIE
Hlediště a jeviště pod Žižkovskou věží

Tribuna Veselí nad Moravou

Auto Moto

Tribuny

Pojízdné pódium - Jazz

Kůň 2016 - Lysá nad Labem

Hlediště - Malé divadlo FX Šaldy Liberec

Teleskopická tribuna - Frýdek Místek

Kůň 2015 - Lysá nad Labem - podzim

Hotel Mandarin

Vestavěná mobilní tribuna Rožmitál pod Třemšínem

Skate Beroun - World Cup Skateboarding 2015

Klášter premonstrátů Teplá - pódia v historickém prostoru, klíčovací pozadí

Kryté pódium - Psychiatrická léčebna Šternberk

Dům dětí a mládeže Jihlava - skládací pódium a opony

Kůň 2015 - Lysá nad Labem

MUSIC AUSTRIA - mezinárodní hudební veletrh Ried - Rakousko 2014

Kůň 2014 - Lysá nad Labem

Vinařské slavnosti - Dobřichovice 2014

Hamr- Mistrovství ČR v plážovém volejbalu 2014

Jaro s koňmi 2014 Lysá nad Labem

Kůň 2013 Lysá nad Labem

Music & Show 2013

Výstava Music & Show - PVA Letňany


Model Hobby 2013

Výstava Model Hobby - PVA Letňany


Kůň 2012 Lysá nad Labem

V Lysé nad Labem jsme realizovali kompletní divácká pódia kolem parkůru.


ForArch - Letňany 2012

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 2012

FelFest

Tradiční hudební festival, který pořádá Fakulta elektrotechnická ČVUT na "kulaťáku" v Dejvicích. Zajišťovali jsme stavbu pódia včetně pódiových zábran a zázemí pro účinkující.


Hydro Moto GP - Roudnice nad Labem

Na závodech motorových člunů Hydro Moto GP 2012 v Roudnici nad Labem jsme zajišťovali stavbu pěti tribun pro diváky o celkové ploše 400 m2.


Dětský kulturní den Prahy 2

Stavba pódia a zázemí pro dětský kulturní den na náměstí Míru v Praze 2.


Titanic 3D

Pro obnovenou premiéru filmu Titanic ve formátu 3D jsme vyrobili maketu přídě Titaniku. Maketa byla instalována ve vstupní hale kina IMAX. Návštěníkům kina byla k dispozici jako kulisa pro vlastní fotografii známé filmové pózy, kdy Leonaro DiCaprio a Kate Winslet "letí" nad oceánem na přídi lodi.


Musikmesse 2012

Mezinárodní veletrh hudebních nástrojů, hudební produkce a obchodních kontaktů v hudebním průmysl.

Ve čtyřech dnech veletrhu se každé jaro ve Frankfurtu nad Mohanem setkávají výrobci a obchodníci, profesionální, poloprofesionální i amatérští hudebníci, aby se seznámili s nejnovějšími výrobky a inovacemi – od klasických nástrojů, akustických, elektrických a basových kytar, žesťových, dřevěných dechových nástrojů, perkusí a keyboardů k elektronickému vybavení, počítačovému hardwaru a softwaru, výrobci obalů a příslušenství na hudební nástroje atd. Na rozdíl od jiných hudebních veletrhů Musikmesse prezentuje kompletní škálu výrobků hudebního odvětví a je největším hudebním veletrhem v Evropě.


Hudební ceny Anděl 2012

Pro přímý televizní přenos z předávání hudebních cen Anděl 2012 jsme realizovali pódium pro účinkující s kouřovými průchody, zabudovanými podlahovými LED panely a podsvícenou boční stěnou.


China Music - Shanghai 2011

Ve dnech 11. - 14. října 2011 jsme v čínské Shanghai vystavovali na mezinárodním veletrhu hudebních nástrojů a příslušenství. Oficiální účast České republiky  byla organizovaná Ministerstvem průmyslu a obchodu.


Pražské schody

Dne 8. června 2011 se v okolí Pražského hradu konal 18. ročník slavného závodu na horských kolech. Na svažitém Hradčanském náměstí jsme pro diváky postavili tribunu, která vyžadovala vyrovnání velkého výškového rozdílu pomocí teleskopických nohou.


Jazz Černošice

V květnovém týdnu od 18. - 22.5. 2011 jsme byli spolupořadateli šestého ročníku mezinárodního jazzového festivalu Jazz Černošice 2011.
Mimo samotnou produkci jsme technicky zajišťovali veškerá venkovní pódia, velkokapacitní stan atd.
https://www.jazzcernosice.cz/


Víno a destiláty 2011

14. mezinárodní veletrh pro gastronomii - 26. - 28. 4. 2011 - Výstaviště Holešovice "Veletržní palác"
V rámci rozšiřování našich aktivit v oblasti transportních, obalových a prezentačních technologií jsme se zúčastnili veletrhu "Víno a destiláty" s novou řadou speciálně vyrobených pouzder, obalů a cases, které jsou určeny zejména pro cateringové služby, přepravu, uskladnění a prezentaci křehkého zboží a k  reprezentativním účelům.


Musikmesse 2011

Veletrh hudebních nástrojů, hudební produkce a obchodních kontaktů v hudebním průmyslu

Ve čtyřech dnech veletrhu se každé jaro ve Frankfurtu nad Mohanem setkávají výrobci a obchodníci, profesionální, poloprofesionální i amatérští hudebníci, aby se seznámili s nejnovějšími výrobky a inovacemi – od klasických nástrojů, akustických, elektrických a basových kytar, žesťových, dřevěných dechových nástrojů, perkusí a keyboardů k elektronickému vybavení, počítačového hardwaru a softwaru, výrobců obalů a příslušenství na hudební nástroje atd. Na rozdíl od jiných hudebních veletrhů Musikmesse prezentuje kompletní škálu výrobků hudebního odvětví a je největším hudebním veletrhem v Evropě.


Kabát - turné Banditi di Praga

Kabát na břeclavském stadionu zahájil 2. března 2011 nové halové turné k desce Banditi di Praga

Kabát v dalších dvou měsících odehraje 17 koncertů na velkolepém pódiu umístěném uprostřed stadionů a sportovních hal. Kapela, která v posledních letech vystupuje jen zřídka, zamíří do většiny velkých měst v Česku, do Košic a Brezna na Slovensku

Návštěvníci turné se mohou těšit na technicky náročné, ale divácky vděčné pódium umístěné vždy uprostřed stadionu. Součástí pódia, z něhož vybíhají do publika čtyři rampy, je točna s bicími, pohyblivá ramena a pyrotechnika. Celé pódium převáží deset kamionů, dále dodávky, osobní auta a speciální vůz pro technický personál.

Podoba show se mění podle jednotlivých písní, které kapela hraje. Třeba při písních Dole v dole a Go satane go šlehají z pódia plameny, jindy náladu dotváří barevné a proměnlivé osvětlení. Kabát nemá předkapelu, pódium, ozvučení a osvětlení je nastaveno na míru nejpopulárnější české skupiny současnosti.

Bylo nám ctí podílet se na této velkolepé show atypickou stavbou podsvíceného kruhového pódia a výrobou gigantického teleskopického "lustru" nad středem pódia.

Let´s Go Rock´n´Roll


Pietro e Lucia

Ve čtvrtek 2. prosince 2010 proběhla v pražské Tesla Areně za účasti desítek uměleckých celebrit a státníků z Evropy i celého světa premiéra projektu rockové opery Petr a Lucie (Pietro e Lucia).
Zcela unikátní stavbu jeviště (360°), orchestřiště, vysuté lávky, plentování a světelných dekorací realizovala firma ŠIBA s.r.o. v průběhu podzimu 2010.
Ukázky ze stavby a generální zkoušky představení Pietro e Lucia si můžete prohlédnout ve fotogalerii.