Pronájem ozvučovací techniky

zvuková technika
Na malé a střední akce pronajímáme kvalitní ozvučovací techniku:
1x mix Soundcraft Spirit FX16
1x kompresor Phonic
2x 15 pásmový ekvalizér
4x repro výkon 1000W
2x subwoofer 2000W
3x odposlech 1000W
Sada mikrofonů na zpěv, nástroje a bicí
3x hand mikrofon
kabeláž XLR, jack atd.
10x RGB světla

  1. Úvod
  2. Hlediště, tribuny

Hlediště, tribuny

Mobilní hlediště a tribuny

  Pomocí stavebnicového systému je možné vytvořit mnoho kombinací a tvarů hlediště nebo tribuny a tvarem se lze přizpůsobit každému požadavku.

  Základní stavební díly pódiových plošin mají rozměr 2x1 metr, případně 1x1 metr. V případě potřeby je možné vyrobit atypické tvary a části, které doplní určený prostor. Stavba hlediště nebo tribuny v terénu se sklonem, nebo nutnost vytvořit stupňovité hlediště je pomocí využití teleskopických nohou jednoduchou záležitostí.

  Nosnost jednotlivých dílů je až 750 kg/m2 a to i v případě teleskopických nohou. Povrchovou úpravu venkovních dílů tvoří speciální fólie s tmavě hnědým zabarvením a protiskluzovým povrchem, přičemž rámy jsou ze speciální hliníkové slitiny. Kovové zábradlí, stavebnicová kostra schodiště a další doplňky jsou černé.

  Výhodou celého systému je především jeho velká variabilita při zachování podmínky snadné a rychlé manipulace při stavbě jednotlivých variant pódia. Neméně důležitá je i možnost skladování systému v rozebraném stavu na velmi malé ploše (40 m2 tzn. 20 ks plošin JPO3 lze skladovat na 20 m2 plochy).

  K systému lze dokoupit další příslušenství jako např. zábradlí, schodiště, transportní vozíky a transportní bedny na nohy a přísl. Snadná manipulace při stavění umožňuje rychlou montáž a demontáž celého systému.

Stacionární hlediště a tribuny

  Tento typ hlediště nebo tribuny je určen pro stálé, nebo dlouhodobé instalace všude tam, kde je předpoklad např. celosezóního využití, nebo stálé instalace na daném místě a není potřeba častého bourání a přestavování.

  Stacionární systém je vyráběn z ocelových materiálů přímo na míru daného prostoru a jeho využití. Vzhledem k použitým materiálům a systému, který má stejné mechanické a bezpečnostní kvality jako mobilní systém, vychází tento stacionární systém levněji, než systém stavebnicový.

Teleskopické (výsuvné) tribuny

  Tento typ tribuny je určen pro stálou instalace v interiéru, kde je předpoklad celoročního využití.

  Teleskopický systém je vyráběn z ocelových materiálů přímo na míru daného prostoru

  Teleskopické (výsuvné) tribuny, šetří místo a jsou vhodné hlavně tam, kde je potřeba dosáhnout maximální variability prostoru. Časová náročnost rozložení a složení je minimální (jednotky minut).

  Detailní informace na www.podium-tribuna.cz
Veškeré další informace vám rádi sdělíme telefonicky na tel.: 606 812 018, nebo e-mail: siba@siba.cz

nezávazná poptávka

teleskopická tribuna

tribuna

tribuna

tribuna

tribuna

Fakturační údaje

ŠIBA s.r.o.
Fügnerova 263
25228 Černošice
IČO: 24254479
DIČ: CZ24254479

Zákaznická podpora
Patricie Andrlíková
Po-Pá 8:00-16:00
© Šiba s.r.o. 1989-2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz