Pronájem ozvučovací techniky

zvuková technika
Na malé a střední akce pronajímáme kvalitní ozvučovací techniku:
1x mix Soundcraft Spirit FX16
1x kompresor Phonic
2x 15 pásmový ekvalizér
4x repro výkon 1000W
2x subwoofer 2000W
3x odposlech 1000W
Sada mikrofonů na zpěv, nástroje a bicí
3x hand mikrofon
kabeláž XLR, jack atd.
10x RGB světla

  1. Úvod
  2. O NÁS
O nás

1989

V září 1989 vzniklo spojením Josefa Barchánka a Martina Šimka družení ŠIBA (v roce 1989 jako konsorcium). Záměrem bylo vytvořit soukromou firmu orientovanou především na výrobu pouzder a příslušenství pro hudební nástroje. Vzhledem k dlouhodobému působení obou zakladatelů firmy v oblasti rockové hudby a znalosti poptávky trhu, začala firma ŠIBA vyrábět na konci roku 1989 v pronajatých sklepních prostorách první laminátová pouzdra.

1990

Od roku 1990 se zaměřujeme na rozšiřování nabízeného sortimentu, zakázkové výrobky pro jednotlivé hudebníky a navazování prvních obchodních styků s nově vznikajícími soukromými maloobchody a hudebninami. Již v roce 1991 nabízíme 30 druhů laminátových pouzder a začínáme s výrobou prvních transportních obalů "cases", což nás posunulo do nových prostor v Radotíně.

1992

Vzhledem k nedostatku šitých a cenově dostupných obalů na trhu rozšiřujeme výrobu a nabíráme první zaměstnance. S kvalitními výrobky a přiměřenými cenami konkurujeme bývalým státním podnikům, získáváme první větší zakázku od filharmonického orchestru Slovenského národního divadla a postupně vytlačujeme z trhu zahraniční konkurenci.
Společně s firmou České hudební nástroje se poprvé účastníme největšího evropského hudebního veletrhu Musikmesse ve Frankfurtu nad Mohanem. Otevíráme tak dveře zahraničním příležitostem a prvním exportním dodávkám.
V dalších letech rozšiřujeme sortiment a navazujeme nové obchodní kontakty se zahraničními odběrateli. Definitivně tím potvrzujeme naše místo na trhu. Výrobní program rozšiřujeme o výrobu dosud chybějících pódiových a jevištních systémů. Transformujeme se na společnost s ručením omezeným, ŠIBA s.r.o. a stěhujeme se do nového areálu v Černošicích.

2000

V roce 1999 dochází k personálním změnám. Firmu opouští Martin Šimek.. Od roku 2000 začínáme rozvíjet agenturní činnost – pronájem pódií a technické zabezpečení kulturních a společenských akcí. Prosazujeme se výrobou pódií, tribun a zastřešení, spolupracujeme s předními umělci, sponzorujeme různé akce a získáváme stále větší podíl na trhu. V té době se stále více začínají ve světě etablovat levné výrobky z Číny. Začínáme se zaměřovat na menší odběratele, měníme strategii k malosériové a zakázkové výrobě s důrazem na individuální servis, včetně výroby luxusních sérií pro náročné zákazníky.

2002

Po povodních v roce 2002 byl celý areál firmy pod vodou a firma měla nucenou pauzu. Začali jsme  opět vyrábět v provizorních prostorách a po roce oprav jsme se mohli vrátit zpět do svého areálu. Věnujeme se intenzivněji rozvoji zahraničních obchodů a to zejména v USA, Rakousku, Itálii atd. formou účasti na mezinárodních výstavách a veletrzích.

2009

Po období světové krize v letech 2009 – 2011 rozšiřujeme opět náš sortiment o speciální sendvičová pouzdra na strunné a dechové nástroje, plastová pouzdra na bicí nástroje, hydraulické dirigentské stupínky, segmentové teleskopické tribuny a mnoho dalších výrobků.

2015

V roce 2015 uvádíme na trh několik typů pojízdného pódia, které je konstruováno jako přívěs za auto. O produkt je velký zájem a firma se posouvá o značný krok vpřed.

2017

S dalším rozšíření výroby se v roce 2017 stěhujem z Černošic do nového většího areálu v obci Kuchař. To nám umožňilo potřebné rozšíření dílen a obslužných prostor. Průběžně se přizpůsobujeme měnícímu se trhu a hledáme nové cesty a možnosti, jak uspokojit potřeby našich zákazníků.

2020

V roce 2020 investujeme do výroby, modernizaci výrobního areálu a posilujeme oblast propagace. Připravujeme nový design šitých pouzder a obalů na hudební nástroje.

Fakturační údaje

ŠIBA s.r.o.
Fügnerova 263
25228 Černošice
IČO: 24254479
DIČ: CZ24254479

Zákaznická podpora
Patricie Andrlíková
Po-Pá 8:00-16:00
© Šiba s.r.o. 1989-2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz