Pronájem ozvučovací techniky

zvuková technika
Na malé a střední akce pronajímáme kvalitní ozvučovací techniku:
1x mix Soundcraft Spirit FX16
1x kompresor Phonic
2x 15 pásmový ekvalizér
4x repro výkon 1000W
2x subwoofer 2000W
3x odposlech 1000W
Sada mikrofonů na zpěv, nástroje a bicí
3x hand mikrofon
kabeláž XLR, jack atd.
10x RGB světla

  1. Úvod
  2. VÝROBA
Výroba

obaly na hudební nástrojeobaly na technikucases, transportní obaly19 rackstojany, držákyvybavení orchestrů a divadelstudiový nábytekmobilní pódiumpojízdné pódiumhlediště, tribunyzábrany, paravanypódiové příslušenstvíscénické stavby a dekoracetruss konstrukcetaneční parket

  Jsme největším výrobcem pouzder a obalů na hudební nástroje a mobilních pódiových systémů (včetně jejich zastřešení) v České republice. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby potřebné k zajištění kulturních, sportovních a společenských akcí.

  Pouzdra a obaly na hudební nástroje
V naší nabídce naleznete pouzdra a obaly na hudební nástroje, obaly na příslušenství a další techniku.
Můžete si vybrat z několika základních typů provedení od šitých obalů (tzv. gigbags) přes odlehčená pouzdra až po tzv. hard cases, které vše ochrání v náročných provozních podmínkách. Pouzdra a obaly na hudební nástroje vyrábíme v typových řadách, nebo na objednávku přesně na míru vašim požadavkům.

●  Cases a přepravní obaly
Vyrábíme cases na zvukovou a osvětlovací techniku, cases určené speciálně pro orchestry a divadla, rack 19 atd. Dále nejrůznější přepravní kufry pro průmysl, měřicí techniku, video techniku, fotografickou techniku, obaly na kytary, dechové nástroje, žesťové nástroje, bicí nástroje atd. Cases a přepravní obaly vyrábíme v typových řadách, nebo na objednávku přesně na míru vašim požadavkům.

● Mobilní pódia, jeviště, hlediště a tribuny
Vyrábíme mobilní pódia, tribuny, hlediště, teleskopické tribuny, pojízdná pódia, zastřešení pódií, taneční parket, párty stany, nášlapné bariéry, plotové zábrany, truss konstrukce atd. včetně veškerého pódiového příslušenství, které je potřebné k zajištění kulturních, sportovních a společenských akcí. Pódium, tribunu, jeviště, hlediště atd. vyrobíme a dodáme přesně na míru na základě vašich individuálních požadavků. Námi nabízený mobilní pódiový systém splňuje veškeré technické normy, zejména pak vysoké požadavky na bezpečnost.

nezávazná poptávka

Fakturační údaje

ŠIBA s.r.o.
Fügnerova 263
25228 Černošice
IČO: 24254479
DIČ: CZ24254479

Zákaznická podpora
Patricie Andrlíková
Po-Pá 8:00-16:00
© Šiba s.r.o. 1989-2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz